• Fulfillment

Fulfillment w K2Distribution to usługa przeniesienia procesów logistycznych - outsourcing.

Partnerzy korzystający z tej opcji moga całkowicie zapomnieć o wszelkich procesach związanych z magazynowaniem, pakowanie oraz wysyłką towarów które sprzedają.

Dodatkowo Fulfillment dla towarów zakupionych w K2Distribution jest darmowy.

Zalety:

Odbiór dostaw i przyjęcie towaru

Towar z oferty K2Distribution trafia do magazynu zlokalizowanego w Polsce. Jest do dyspozycji partnera "od ręki" a wysyłka zwykle następuje w dniu zamówienia z udziałem najpopularniejszych firm kurierskich (DHL; DPD; InPost; Pocztex)

Magazynowanie

Partner decyduje jaki towar będzie magazynowany w ramach naszej infrastruktury. My zapewniamy prawidłowe magazynowanie zapewniając idealne warunki przechowywania.  

Obsługa zamówień, kompletacja i pakowanie.

Dysponujemy systemem który minimalizuje ilość pomyłek podczas procesu kompletacji i pakowania towaru. W połączeniu z doświadczeniem magazynierów cały proces przebiega niezwykle sprawnie.

Wydanie towaru i dostawa.

Wieloletnia współpraca z lokalnymi kurierami zaowocowała partnerską relacją co wpływa ekspresowe przekazanie towaru wyspecjalizowanym firmą logistycznym. Jednocześnie jesteśmy bardzo elastyczni i przygotowanie na dostarczenie przesyłek do sortowni spedytorów we własnym zakresie.

Cennik

Dla towarów zakupionych w K2Distribution usługa fulfillment jest calkowicie darmowa Dla towarów z poza oferty K2 (zakupione u innych dystrybutorów) koszt usługi ustalamy indywidualnie