• Odkurzacz Bissell SmartClean Advanced bez worka, moc 770 W, pojemność pojemnika na kurz 3 L, 80 dB, kolor: czarny

Symbol: 2228C
Magazyn: Globalny
Ceny widoczne po zalogowaniu
Koszt transportu 1.99
Fulfilment - K2 0
Transport własny - K2 1.99
Pocztex PUNKT - K2 11.5
Pocztex - K2 12.95
Pobranie Pocztex PUNKT - K2 13.5
Paczkomaty InPost - K2 13.9
Pobranie Pocztex - K2 14.9
InPost Kurier - K2 14.9
Pobranie Kurier Inpost - K2 17.9
DPD Kurier - K2 17.9
Pobranie DPD Kurier - K2 21.9
Ilość 46 szt.
Waga 12 kg
EAN 011120251500

Przedstawiamy BISSELL SmartClean Advanced, odkurzacz z automatycznym rozpoznawaniem rodzaju podłogi, który usuwa nawet najtwardszy brud i włosy ze wszystkich rodzajów podłóg.

 

Opis produktu dla SmartClean Advanced

Zaprojektowany specjalnie dla właścicieli zwierząt, BISSELL SmartClean Advanced to bardzo wydajny odkurzacz kanistrowy bezworkowy z automatycznym rozpoznawaniem podłogi.

Jak sama nazwa wskazuje, SmartClean wyczuwa rodzaj czyszczonej powierzchni, odpowiednio optymalizując moc.

Oprócz wyjątkowej mocy odkurzania do szybkiego usuwania kurzu i zanieczyszczeń, napędzana silnikiem, nieplącząca się szczotka rolkowa zbiera osadzone włosy i brud, eliminując raz na zawsze irytujące owijanie się włosów.

 

Zmotoryzowana, nieplącząca się szczotka rolkowa skutecznie zbiera włosy i osadzony brud, zapobiegając jednocześnie owijaniu się włosów.

Opatentowany wielocyklonowy system nawijania zapewnia mocne ssanie i wyposażony jest w higieniczny system opróżniania, który bez wysiłku usuwa brud ze zbiornika bez sięgania do środka, utrzymując ręce w czystości.

Zmotoryzowana nasadka podłogowa jest wyposażona w diody LED, dzięki którym można łatwo dostrzec zanieczyszczenia pod meblami lub w innych trudno dostępnych miejscach.

Ergonomiczny, dwupozycyjny uchwyt pozwala na maksymalną manewrowość podczas czyszczenia podłóg, pod meblami lub nad powierzchnią podłogi.

Zmotoryzowaną nasadkę można łatwo przymocować do uchwytu w celu wygodnego czyszczenia włosów i osadzonych zanieczyszczeń ze schodów i innych powierzchni.

Wszystkie te cechy łączą się, tworząc nasz zaawansowany system zarządzania włosami, który usuwa osadzone włosy i zanieczyszczenia bez konieczności częstego czyszczenia odkurzacza.

 

  • Zmotoryzowana ssawka podłogowa z nieplączącą się szczotką rolkową zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia bez konieczności usuwania włosów po czyszczeniu.
  • Automatyczne rozpoznawanie rodzaju podłogi: Czujnik SmartClean automatycznie wykrywa, kiedy odkurza się gołą podłogę lub dywan, i dostosowuje moc ssania do odpowiedniego ustawienia, aby zapewnić optymalne sprzątanie.
  • Opatentowany higieniczny system opróżniania: Opatentowany system multicyklonowy zapewnia wysoką wydajność i pozwala na bezproblemowe opadanie zanieczyszczeń ze zbiornika, utrzymując ręce w czystości.
  • Cyfrowe sterowanie ssaniem
  • Uchwyt dwupozycyjny
  • Promień działania 12 m, szczelinówka i szczotka do odkurzania zapewniają maksymalną wygodę czyszczenia.

 

Specyfikacja produktu

KOLOR: niebieski, srebrny, tytanowy

MOC (WATT): 770 wat

SZEROKOŚĆ: 30 cm

WYSOKOŚĆ: 127 cm

GŁĘBOKOŚĆ: 48 cm

WAGA (KG): 9,98 kg

DŁUGOŚĆ PRZEWODU (M): 9 m

POJEMNIK NA BRUD (LITRY): 3 l

TYP SZCZOTKI: mechanczna

RODZAJ PODŁOGI: Podłogi drewniane, Podłogi twarde

  • Ostatnio oglądane produkty